Priminimai gali būti naudojami bet kurioje situacijoje, kai reikalinga laiku atlikti darbą ar veiksmą pagal iš anksto aptartą algoritmą. Terra ERP gamybos valdymo sistemoje naudojamiems priminimams, norint kad būtų įmanomas dvipusis sms ryšys (trumpųjų žinučių (sms) išsiuntimas ir gavimas Terra ERP) reikalingas mobilusis įrenginys, bei sutartis su mobiliojo ryšio operatoriumi. Taip pat priminimai gali būti siunčiami ir el.laiškais tiesiai iš sistemos.

Priminimų valdymo modulis padeda užtikrinti informacijos perdavimą apie reikiamus užsakymus, dokumentų galiojimus, apmokėjimus, kreditus. Šiuos priminimus vartotojas gali pažymėti pats, kada ir kam siųsti ir šie priminimai siunčiami tiesiogiai iš sistemos nurodytu būdu reikiamiems kontaktams. Priminimus gali siųsti vartotojas rankiniu būdu arba juos nustatyti kaip automatinius.

Gamybos valdymo sistema Terra ERP padeda greičiau ir paprastesniu būdu informuoti klientą, jam siunčiant sms žinutę arba el. laišką tiesiogiai iš sistemos, sukuriant automatinius priminimus. Priminimai gali būti siunčiami ne tik klientams, priminti apie jų sąskaitas, apmokėjimus, kreditus, tačiau ir įmonės viduje priminti apie darbuotojo užduotis.


Priminimų valdymo funkcionalumas
  • priminimai gali būti rankiniai ir automatiniai;
  • priminimų šablonų valdymas;
  • priminimai gali būti naudojami tiek įmonės viduje, tiek klientams;
  • priminimai klientui gali būti siunčiami, keičiantis užsakymo vykdymo būsenai;
  • galimybė tiesiai iš sistemos išsiųsti trumpąsias žinutes (sms), vartotojų grupės, šablonai trumpųjų žinučių (sms) siuntimui.