Gamybos valdymo sistema Terra ERP apima visus verslo procesus, vykstančius gamybinėje įmonėje, pradedant klientų užklausa arba užsakymu, pasiūlymo rengimu, baigiant pagamintos produkcijos atkrovimu ir išvežimu klientui. Terra ERP sistema yra vientisas gamybos valdymo sprendimas, nepaliekantis trūkio taškų (visa reikalinga informacija įvedama vieną kartą) ir apjungiantis ne tik visus verslo procesus, bet ir įmonėje naudojamą buhalterinę apskaitą ar kitą specializuotą programinę įrangą. Terra ERP gamybos valdymas tinka tiek diskretinę (vienetinė arba individuali), tiek srautinę gamybą vykdančioje įmonėje, tiek įmonėms, dirbančioms pagal klientų užsakymus ar gaminančioms pagal užsibrėžtą planą (į sandėlį). Gamybiniai procesai gali vykti nuosekliai arba lygiagrečiai, gali būti kombinuoti (dalis procesų vyksta nuosekliai, dalis lygiagrečiai) procesai – Terra ERP bus naudinga bet kuriuo atveju. Sprendimas gali būti naudojamas nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar gamybinės veiklos srities, visada yra pritaikomas prie konkrečios įmonės poreikių ir keliamų reikalavimų. Terra ERP gamybos planavimas ir valdymas sukurtas taikomosios programos pagrindu, sprendimo atnaujinimai ar papildymai atliekami nuotoliniu būdu, naudojant šiuolaikines technologijas. Gamybos valdymo sistema Terra ERP yra daugiavaliutinė, galima pasirinkti norimos valiutos operacijas.

 

Nauda

Terra ERP gamybos valdymo programa yra didelis privalumas įmonėms, nes suvienodinama ir apsaugoma informacija, automatizuojami procesai ir rengiamos lengvai suprantamos ataskaitos vienoje sistemoje, veikla vyksta sklandžiau. Dėl šių ir daugelio kitų galimybių verslo valdymo sistemos pranašumai įmonėje daro kasdienes operacijas ir ilgalaikį planavimą efektyvesniu. 

Vieną iš pagrindinių Terra ERP privalumų galima išskirti, kad sistema leidžia įmonėms automatizuoti rankines ir įprastas funkcijas. Tai padeda darbuotojams sutelkti dėmesį į pagrindines užduotis, taip pat standartizuoti bendrus verslo procesus. Padidėjęs efektyvumas pagerina paklausos prognozavimą, sumažina gamybos kliūtis, trumpesnį pristatymo laiką ir skaidresnę bei jautresnę tiekimo grandinę, jau nekalbant apie verslo augimą ir galimybę išlikti prieš konkurentus.

Gamybos valdymo sistema leidžia rinkti, saugoti ir analizuoti įvairių operacijų duomenis vienoje vietoje, suteikiant bendrą informacijos šaltinį ir galimybę veikti strategiškiau. Šie centralizuoti duomenys leidžia verslui pasiekti informaciją realiuoju laiku ir generuoti naudingesnes ataskaitas. Galima palyginti padalinių funkcijas be kelių excel skaičiuoklių ar duomenų šaltinių, taip pat kasdien stebėti įvairius verslo aspektus, pvz., atsargų lygį, kad būtų galima tiksliau valdyti gamybą ir žaliavas. 

Dėl sumažėjusio popierizmo ir pagerėjusio ryšių tarp skyrių, Terra ERP gamybos valdymo programinė įranga suteikia patogią aplinką greitam ir paprastam visų rūšių ataskaitų pateikimui: nuo finansinių iki atsargų, nuo klientų elgesio iki techninės priežiūros ir kt.

Nepriklausomai nuo įmonės dydžio, Terra ERP leidžia įmonei rinkti ir naudoti tinkamus duomenis. Suteikiama galimybė lengvai ir greitai pasiekti informaciją realiu laiku iš bet kurios vietos, sukuriamos geresnės sąlygos sumažinti rankinio darbo, sumažinti klaidų kiekį, perduodant informaciją reikiamiems darbuotojams. Be to, visos įmonės informacijos prieinamumas centralizuotoje vietoje leidžia išplėsti bendradarbiavimą ir sklandžiau atlikti sudėtingas užduotis. Šis visiškas matomumas užtikrina geresnes darbo eigas ir leidžia lengvai stebėti gamybos procesus maksimaliai efektyviai.