Užbaigus gamybą, reikia pasirūpinti gaminių pristatymu klientams, tam reikalingas logistikos valdymas. Gamybos valdymo sistemos Terra ERP logistikos valdymo modulis padeda valdyti ir pasirūpinti pagamintos produkcijos transportavimu iš sandėlių į kitus sandėlius ar pristatymu klientams. Gaminių pristatymas galimas tiek nuosavu transportu, tiek samdant išorinį transportą, tiek klientui atsiimant pačiam. Logistikos valdymas apima informaciją apie krovinį, jo sandėliavimą, atkrovimą, dokumentaciją, transportavimo kompaniją ir pan. Šiame procese taip pat galimas krovinio pakrovimo fiksavimas mobilioje programėlėje.

Gamybos valdymo sistemos Terra ERP logistikos valdymo modulis apima pagamintos produkcijos išvežimas iš gamybos sandėlio, aprašomas pristatymo tikslas, tai gali būtų produkcijos pervežimas tarp įmonės sandėlių ar padalinių, taip pat pristatymai klientams/užsakovams jų nurodytais adresais. Planuojant gaminių transportavimą nurodomi maršrutai, pristatymo adresai.

Planuojant transportavimą ir organizuojant laisvą transportą būtina sekti gamybos eigą, žinoti kada bus baigta pakuoti produkcija, norint išvengti laiko sąnaudų ar nereikalingos vietos sandėlyje užėmimo. Į logistikos valdymo modulį taip pat įeina ne tik transporto planavimas ar maršrutų susidėliojimas, bet ir pradžiai krovinių formavimas bei jų valdymas.

Logistikos valdymas taip pat gali būti praplėstas naudojant papildomą integraciją su Terra Logistics sistema, kuri yra skirta tiek transporto valdymui, logistikos planavimui, 3PL logistikai bei krovinių sekimui, vairuotojų valdymui ir kitas funkcionalumas, kuris leidžia praplėsti įmonės galimybes ir sumažinti rankinio darbo kiekį.


Logistikos valdymo funkcionalumas
  • situacijos gamyboje monitoringas;
  • krovinio formavimas;
  • krovinio valdymas;
  • pakrauto kiekio fiksavimas;
  • krovinių monitoringas.