Terra ERP sukurta, atsižvelgiant į poreikius ir iššūkius, su kuriais kasdien susiduria gamybos įmonės. Sprendime naudojamos modernios technologijos, inovatyvūs sprendimai leidžia kelti gamybos efektyvumą ir našumą, lanksčiai spręsti iškylančius uždavinius. Terra ERP padeda pakelti įmonės vertę, būti visu žingsniu priekyje konkurentų.

Terra ERP sukurtas taikomosios programos pagrindu, sprendimo atnaujinimai ar papildymai atliekami nuotoliniu būdu, naudojant šiuolaikines technologijas.


Bendras sistemos funkcionalumas
  • sistemoje naudojami klasifikatoriai, jie leidžia išvengti klaidų vedant informaciją ir padeda surasti, išrūšiuoti norimus duomenis.
  • sistemoje naudojami šablonai padeda taupyti laiką ir daro darbą efektyvesnį.
  • sistemos saugumą užtikrina registruojamų įvykių žurnalo valdymas, vartotojų prisijungimai ir slaptažodžiai, atitinkamų teisių, prieinamos informacijos vartotojams pagal jų atliekamas funkcijas įmonėje suteikimas ir valdymas.
  • sistemoje numatyti elektroninio pašto, puslapio, pranešimų nustatymai.

ERP (gamybos valdymo sistemos) sprendimai

UAB „Terra IT“ daug metų dirba su gamybinėmis įmonėmis, puikiai supranta, su kokiais iššūkiais ir problemomis kasdien susiduria gamybininkai, kaip stengiasi išspręsti iškilusius uždavinius. Dirbdama su įvairių sričių gamintojais, turėdama įvairiapusės patirties (logistika, paslaugos, sąsajos su įvairiausiomis sistemomis ir t.t.), įmonė sukūrė gamybos valdymo sistemą (GVS) Terra ERP. Gamybos valdymo sistema paremta moderniomis technologijomis, padeda valdyti įmonės veiklą ir, turint duomenis realiu laiku, priimti teisingus sprendimus. Terra ERP gamybos valdymo sistema yra sukurta iš atskirų modulių, todėl nesunkiai pritaikoma prie kiekvienos įmonės poreikių.