Gamybos valdymo modulis skirtas užtikrinti teisingą gamybos proceso valdymą, apimant jo stadijas nuo žaliavų perdavimo gamybai iki pagamintos produkcijos atidavimui į sandėlį ir aprašymui. Gamybos valdymo sistema Terra ERP leidžia vartotojams, esantiems skirtinguose įmonės padaliniuose, komunikuoti tinkamai, aprašyti visus vykstančius procesus, perduoti užduotis, bei atlikti sklandų gamybos darbą. 

Gamybos valdymas, gamybos procesas yra įmonės veiklos centras, nuo jo tiesiogiai priklauso įmonės sėkmė ir pelnas. Gamybos valdymas apima informaciją apie gamybos padalinius, gaminių korteles, gamybos eigą, dokumentaciją, darbų planavimą ir resursų panaudojimą. Gamybos valdymo sistemoje Terra ERP gamybos valdymui sukurti reikalingi įrankiai, galima atlikti norimą analizę. Galima atlikti plano ir fakto palyginimą, matyti ir valdyti veiklos efektyvumą, siųsti pasiūlymus gamybai ir sudaryti sutartis, bendrauti su tiekėjais dėl žaliavų gamybai užsakymų. Gamybos valdymui palengvinti gali būti naudojama Terra ERP gamybos valdymo sistemos integracija (apjungimas) su specializuota įmonėje naudojama gamybos programine įranga arba su gamybine įranga.

Terra ERP padeda suvaldyti informacijos srautus, apimti gamybos proceso valdymo, aprašyti jo etapus. Darbo vietų valdymas gamyboje palengvina sklandų darbą, resursų valdymą. Vienas ir svarbesnių gamybos procesų yra teisingas gaminio kortelės užpildymas, nes nuo jos priklausys gamybai naudojamos žaliavos, jų tiekimas iš sandėlio, likučių gražinimas, gaminio matavimai, bei kokybė. Gamybai naudojamos žaliavos, kurioms perduodami reikiami užsakymai į žaliavų sandėlį, jei yra skirtingi padaliniai, žaliavų poreikis pagal gamybos padalinius. Žaliavų užsakymas konkretaus gaminio gamybai padeda užtikrinti paskirstimą, trūkumo užsakymą bei nenutrūkstamą gamybą dėl vienos ar kitos žaliavos trūkumo.

Realiu laiku vykdomos užduotys, vienoje vietoje, sumažina klaidų kiekį, bei padeda jų išvengti. Prisijungę darbuotojai mato jiems priskirtus darbus, gauna užduotis, bei sužymima jų darbo laiko apskaita prie kiekvieno gamyboje atlikto darbo. Taip paprasčiau įvertinama užtrukto darbo laiko konkretaus gaminio gamybos procese. Terra ERP padeda valdyti ne tik žaliavas ar gaminius gamybos metu, bet ir įrankių ar įrengimų valdymą, kurio metu fiksuojamas jų darbo laikas, našumas ar nusidėvėjimas, galimi gedimai bei meistro iškvietimas.


Gamybos valdymo funkcionalumas
 • gaminio kortelės įvedimas ir valdymas;
 • gamybos valdymas, gamybos cechų ir kitų gamybos vienetų valdymas;
 • gamybinės dokumentacijos pridėjimas ir valdymas;
 • gamybos etapų valdymas;
 • gamybos operacijos;
 • darbo vietos;
 • gamybos valdymas pagal gamybos etapus, gamybos operacijas;
 • užduočių priskyrimas darbo vietoms;
 • gamybos apkrautumo ir vykdomų užsakymų gamyboje peržiūra;
 • įrankių valdymas, jų panaudojimas, monitoringas ir nusidėvėjimo fiksavimas;
 • sunaudotų žaliavų gamyboje nurašymas.