1. Kokių priemonių reikia norint naudotis Terra ERP sistema?

Sistema sukurta taikomosios programos pagrindu, tad reikės kompiuterio, į kurį ji bus instaliuojama ir kompiuterinio tinklo (internetinio ryšio) ryšiui su serveriu.

2. Kam skirtas Terra ERP sprendimas?

Terra ERP skirta įvairaus dydžio gamybinėms įmonėms, dirbančioms pagal užsakymą arba į sandėlį, turinčioms tiek individualią (vienetinę), tiek srautinę gamybą, tiek nuoseklius, tiek lygiagrečius verslo procesus.

3. Kokią naudą sistema atneš įmonei?

Terra ERP leidžia sumažinti darbo sąnaudas, nes vieną kartą įvesta informacija yra prieinama visiems sistemos vartotojams (jei leidžia teisės), padeda minimizuoti įšaldytas lėšas sandėlyje, planuoti ir valdyti žaliavų tiekimą.

Terra ERP padeda patogiai ir efektyviai planuoti gamybą, koreguoti gamybos planus, optimizuoti veiklos rodiklius – realiu laiku fiksuoti ir stebėti gamybos rezultatus, valdyti gamybos apkrovimą.

Terra ERP padeda kelti gamybos našumą ir efektyvumą, suteikiant reikalingą informaciją analizei, leidžia padidinti gamybos produktyvumą – sekti ir valdyti produkcijos savikainą, gamybos išlaidas.

4. Įmonė turi vidinę sukurtą sistemą – ar verta keisti į Terra ERP?

Viskas priklauso nuo situacijos įmonėje. Jei turima sistema savo funkcionalumu tenkina esamus įmonės poreikius, tada neverta, nes sistemos keitimas užima nemažai laiko ir reikalingi atitinkami finansiniai ištekliai. Kai keičiasi verslo poreikiai ir turima sistema nepajėgia patenkinti jų, o pokyčiai versle verčia iš pagrindų keisti sistemą, tada Terra ERP sistema gali būti naudinga dėl plataus funkcionalumo, lengvos adaptacijos, naudojamų modernių techninių sprendimų, sukuriamos pridėtinės vertė.

5. Įmonė naudoja Excel lenteles ir to užtenka.

Excel yra pakankamai galingas įrankis ir su juo galima sukurti įspūdingų programų, ypač kai įmonė yra nedidelė arba verslo procesai yra paprastesni. Vis tik Excel turi ir nemažai apribojimų:

  1. informacija nėra vienoje vietoje, dažnai ją reikia kopijuoti.
  2. sudėtinga valdyti teises, užtikrinti didesnį duomenų saugumą.
  3. problemos, kai reikia dirbti su tais pačiais duomenimis ne vienam vartotojui tuo pačiu metu.
  4. problemos su dideliais duomenų srautais.
  5. sudėtinga apjungti su kitomis sistemomis ir pan.

Diegiant Terra ERP sistemą į tokią įmonę yra privalumų, kad buvo naudota Excel: aiški duomenų struktūra, reikalinga informacija verslo procesuose, lengviau išgryninami poreikiai, Excel gali būti panaudojamas ataskaitoms ir analitikai.

6. Ar Terra ERP sistema gali būti adaptuojama prie įmonės poreikių?

Taip, sistema sukurta iš atskirų modulių, todėl galima nesunkiai pritaikyti prie įmonės veiklos specifikos.

7. Ar galima daugiau sužinoti apie Terra ERP gamybos valdymo sistemą?

Žinoma! Užklausos formą galima rasti čia