Poreikiai
Poreikiai

Gamybinėse įmonėse dažnai vyksta sudėtingi, tarpusavyje susiję procesai, kurių valdymui neužtenka gerų įgūdžių ir sukauptos patirties, tam reikalingi tinkami įrankiai. Gamybinės įmonės kasdienėje veikloje susiduria su tokiais iššūkiais: 

 žaliavų planavimu ir valdymu;   tiekėjų atranka pagal apsibrėžtus kriterijus;   tiksli turimų atsargų informacija;   gamybos eigos sekimas;

Sužinokite daugiau
Nauda
Nauda

Terra ERP leidžia apjungti visus gamybinėje įmonėje vykstančius valdymo sprendimų procesus į vieną visumą, efektyviai valdyti ir naudoti informaciją, padėti priimant sprendimus. Siūlomas valdymo sprendimas padeda užtikrinti žaliavų tiekimą, optimizuoti žaliavų kiekį sandėlyje, efektyviai išnaudoti turimus gamybinius pajėgumus, optimaliai vykdyti klientų užsakymus, auginti įmonės konkurencingumą, pajamas ir pelną.

Sužinokite daugiau
Sprendimas
Sprendimas

UAB „Terra IT“ daug metų dirba su gamybinėmis įmonėmis, puikiai supranta, su kokiais iššūkiais ir problemomis kasdien susiduria gamybininkai, kaip stengiasi išspręsti iškilusius uždavinius. Sistema, paremta moderniomis technologijomis, padeda valdyti įmonės veiklą ir, turint duomenis realiu laiku, priimti teisingus sprendimus. GVS Terra ERP yra sukurta iš atskirų modulių, todėl nesunkiai pritaikoma prie kiekvienos įmonės poreikių.

Sužinokite daugiau