Apie Terra ERP

Tai sistema, skirta gamybos valdymui, kuri apima gamybos procesą nuo užsakymo pateikimo į gamybą iki pagamintos produkcijos perdavimo užsakovui. Siekiant užtikrinti ne tik pačio proceso patogumą, bet ir kuo aiškesnį jo stebėjimą, bei užduočių atlikimą, nuolat atliekami papildomi sistemos tobulinimai, kurie užtikrina teisingus darbo skaičiavimus.

 

Kas atlikta?

Siekiant nuolat tobulėti,  o Terra ERP sistemą paversti dar patrauklesnę ir patogesnę mūsų klientams, buvo sukurtas modulis, kuris suteikia galimybę automatiškai nurašyti žaliavas ir užpajamuoti pagamintą produkciją, atlikus tik dalį gamybos užsakymo kiekio. Įdiegus sistemą bus taupomas įmonės darbuotojų laikas ir energija, greičiau ir efektyviau valdoma produkcija. Modulis skirtas verslo skaitmenizavimui ir optimizavimui. 

Kokia nauda?

Kiekvienas naujas sistemos patobulinimas suteikia daugiau galimybių vartotojui, bei dar vienu žingsniu padeda pasistūmėti link pilno verslo skaitmenizavimo. Sistemos funkcionalumas leidžia valdyti verslo procesus su minimaliu vartotojo įsikišimu, bei gauti reikiamas ataskaitas ir informaciją realiu laiku.

 

Plačiau apie gamybos valdymo sistemos Terra ERP funkcionalumą čia.