Terra ERP gamybos valdymo sistema privalo judėti į priekį, kaip ir visa pramonė, kuri naudojasi šia sistema. Kiekvienas atnaujinimas, paremtas realia praktika, pritaikytas naudoti gamyboje, palengvina darbą, padeda jį atlikti patogiau ir funkcionaliau, užtikrina greitesnį informacijos perdavimą.

Naujausias funkcionalumas sukurtas mobiliesiems Android įrenginiams esančioje programėlėje. Ši programėlė jau anksčiau turėjo funkcijas padedančias greičiau vykdyti gamybos ir sandėlio operacijas, tačiau didėjant poreikiui, bei darbo vietų kompiuterizavimui buvo praplėstos funkcijų galimybės, taip leidžiant didesnę dalį atlikti naudojantis mobiliuoju įrenginiu, o ne kompiuteriu. Suteikta galimybė atlikti daugiau darbų, neprisirišus prie konkrečios darbo vietos.

 

Pagrindiniai atnaujinimai

 

Kiekvieną kartą atnaujinant Terra ERP gamybos valdymo sistemą, atsižvelgiama į naujų funkcijų poreikį, jų naudojimosi galimybes, bei patogumą vartotojui ir naujų funkcijų atnešamą naudą. 

Sukurtos funkcijos skirtos sandėlio operacijų valdymui ir gamybos operacijų start-stop realizavimui mobiliajame Android įrenginyje. Sukurtos pagrindinės funkcijos operacijoms, kurios vykdomos sandėlyje, nuo žaliavų ar prekių pajamavimo iki pagamintos produkcijos atkrovimo į vilkiką išvežimui. 

Šie atnaujinimai leidžia plačiau panaudoti įmonėje turimus Android įrenginius rezultatų fiksavimui, realiu laiku matyti pasikeitimus Terra ERP gamybos valdymo sistemoje.